eGry.eu 1.2

Program eGry.eu jest programem dzięki któremu ściągniesz gry na swój komputer, oferuje szybkie wyszukiwanie gier, kolekcjonowanie i zarządzanie itp. Zawsze będziesz miał swoje ulubione gry pod ręką, szybko wyszukasz i uruchomisz ulubione gry. Każda gra jest pobierana tylko raz i zapisana na dysku, podczas pierwszego jej uruchomienia, gdy będziesz chciał zagrać w nią ponownie zostanie ona odczytana z dysku, uruchomisz ją błyskawicznie bez pobierania, nie jest nawet wymagane połączenie z Internetem!.

Program jest także przydatny tym którzy mają powolny transfer lub ograniczoną ilość pobieranych danych, jeżeli nie chcesz ciągle pobierać gier za każdym razem gdy je uruchamiasz, użyj programu eGry.eu. Program pobierze każdą grę tylko raz, raz pobraną grę możesz uruchamiać tyle razy ile tylko chcesz bez połączenia z siecią.

Ponad to jeżeli posiadasz kilka komputerów, w bardzo prosty sposób możesz przekopiować program wraz z grami, które zostały już ściągnięte, na inny komputer czy laptop. Po prostu skopiuj cały katalog z programem eGry.eu.

Program eGry.eu posiada bardzo prostą aktualizację gier, gdyż w naszym serwisie gier ciągle przybywa, należy program zaktualizować aby móc pobierać najnowsze gry. Podczas pierwszego uruchomienia programu egry.eu, zostaniesz zapytany czy zaktualizować program, w tedy polecamy kliknąć na przycisk „Aktualizuj”, program ściągnie najaktualniejszą bazę gier z serwisu.

Aktualizację programu należy wykonywać co jakiś czas, w tedy mamy pewność, że posiadamy aktualną listę gier, które możemy ściągnąć. Aby wykonać aktualizację wybierz zakładkę „Aktualizacja” i przycisk ”Aktualizuj listę gier…” rozpocznie się pobieranie danych, po zakończeniu masz już najnowszą listę gier. Pod przyciskiem pokazana jest liczba gier.

Program jest w wersji freeware, jest darmowy dla wszystkich, można go rozpowszechniać w dowolny sposób jednak tylko w postaci znajdującej się na tej stronie. Zabronione jest jakiekolwiek modyfikowanie programu.

W program zablokowano dostęp do gier dla dorosłych.

Darmowe gry online - Copyright by eGry.eu
Darmowe Gry Online